Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rada ke hře

Zdravím pánové / dámy

           všiml jsem si, že někteří máte velké problémy s postupem levelu. Je několik příčin proč to tak je. Nejdřív je vyjmenuji a pak poradím jak to zlepšit.

Takže:

1.) špatný equip (věci) na postavě

2.) špatně rozložené atributy (body) na postavě

3.) špatné používání lektvarů

4.) kvůli výše zmiňovaným problémů, máte malý počet zdolaných podzemí, tudíš malý posun v levelech

5.) nehrajete ani to minimum 100touhy denně a nedáváte si 2x denně hlídku

6.) nepřihlašujete se do válek 2x denně ( tím ztrácíte 5-10% levelu denně)

 

°°°°°

 

Add 1, Svoje věci na postavě má samozřejmě každý jiný. Ale platí jedna věc pro všechny stejně. Ideální rozložení věcí vypadá takto. 2x věc na výdrž a zbytek svoje hlavní atributy (toto je univerzální rozložení) Pokud máte epický předmět na 3hlavní nebo všechny atributy (nepočítám do epických předmětů epik na štěstí, ten je úplně na nic v 90% a lepší ho hned prodat, nebo uschovat v inventáři pokud je místo), tak takový epik je ½ itemu na výdrž. Takže pokud máte 2x epik na vše, tak je to jako 1 item na výdrž. Pro ty co to nepochopili ještě teď jak to myslím. Tak 4x epický item a zbytek věcí na svoji hlavní schopnost je to nejlepší co jde.

-Samozřejmostí je, že svoje věci budete měnit podle toho na koho půjdete! Pokud jsem mág a jdu na mága v podzemí, tak si musím změnit věci, buď na všechno int, nebo 1 item na výdrž pokud mám málo hp. Když jde mág na warra nebo huntera, musí mít věci univerzální jak jsem psal prvně. Mág musí vydržet v podzemí od warra, nebo huntera 4rány 100% a pokud 5, tak je to ještě lepší. (do rány nepočítám když Vám dá kritický úder, to je holt smůla a podzemí nejspíš nedáte) U warra a huntera je to podobné, až na to že záleží kolik ran vyblokujete nebo po-uhýbáte. Pokud jde war v podzemí na warra, tak si opět vymění věci a dá si co nejvíce věcí jen na sílu. Prostě podle toho na koho jdete, tak si měníte svoje věci na sobě. Kdyby chtěl někdo víc vysvětlit něco na konkrétním případě svoji postavy co si vyměnit na to a to podzemí, tak mi stačí napsat a rád poradím.

- Další důležitá věc kterou u Vás vidím je chyba v hodnotách věcí co na sobě máte. Dejme tomu že máte 120lvl. Nejlepší obyčejný item jaký můžete koupit, nebo najít bude mít 244bodů, Je na to jednoduchý vzoreček. 2x(Váš level) + 4 = 244bodů. Proto kdo má na sobě třeba věc s 204bodama, tak má věc starou 20levelů a to je hrozně moc a brzdí Vás to a chce jí to vyměnit. Někteří na sobě máte epické itemy staré a dávno jste je měli vyměnit. Výměna epického předmětu je pro některé asi citově bolestivá, ale pro zrychlení růstu je to nutnost. Dejme tomu že máte 120lvl, pokud epický předmět po sečtení hlavního atributu a výdrže dává hodnotu menší než 130bodů, je na čase ho vyměnit za nový klidně obyčejný, který dává hodnotu větší než 140bodů, pokud takový item nenacházíte, tak se ještě nechává epický předmět. V zásadě je, že by item na postavě se měl měnit samozřejmě vždy když se najde lepší, ale neměl by být item starší víc než 10-15levelů.


Add 2, Body na postavě se rozdávají podle toho jaké máte věci na sobě a co musíte zlepšit, takže každý má individuální. Ale v zásadě si zachováváme poměr 35% hlavního atributu, 25% výdrže, 20% štěstí, 10% vedlejší staty.

 

Add 3, Vy najdete v čáro-obchodě jakýkoliv lektvar a okamžitě ho na sebe hodíte. To nepochopím jak můžete takovou blbost udělat a vidím, že ji děláte pořád! Chce to trochu zapojit hlavu. Kdy je větší šance, že zabiji bosse v podzemí. S jedním lektvarem na sobě. Nebo se všemi třemi naráz? Aha? Tudíš platí jedno zásadní pravidlo pro ne-houbičkáře! Lektvary si schováváme a používáme Ty nejlepší zaráz! Příklad: najdu 3 malé lektvary v jeden den a schovám si je. Další den najdu větší lektvary a nějaký XL lektvar. Ty malé lektvary použiji a uschovám ty větší a XL. Další den najdu další XL. Zase je uschovám. Jak nebudu mít místo na lektvary a budu mít všechny tři co potřebuji XL. Tak teprve teď je použiji a budu zkoušet podzemí a budu mít o hodně větší šanci dát bosse. Takže lektvary schovávejte a používat NARÁZ !!! A pokud jste např. mage, a jdete do podzemí na bosse warra, a máte na výběr ze 4x XL lektvarů (intelekt, výdrž, štěstí, sílu) Tak si vyberete samozřejmě int a výdrž a třetí se rozhodnete podle toho jestli vydržíte v boji aspoň ty 4 rány. Pokud ne, tak je lepší než si dát štěstí lektvar ten na sílu. Protože Vám pak boss bude dávat o něco menší rány a tím pádem vydržíte 4-5 ran.

Add 4, Podívejte se kolik máte podzemí zdolaných vy, a kolik jich má kolega se stejným levelem vedle Vás v cechu, nebo v síni slávy. Mnohdy zjistíte, že jste pozadu třeba až o 5 podzemí (což jsou třeba 2 levely na Vašem levelu, kdyby jste ty podzemí dali) Takže s výše jmenovanýma lektvary a vhodným equipem, který se většinou na každého bosse nějak mění pokud to jde. Tak máte šanci se dostat o něco výš s levelama a zase být o něco lepší.

 

Add 5, Je mi jasné že někteří co mají houby, tak nezvládají 300touhy denně. Je to opravdu časově náročné všechno odehrát a zabere to minimálně 6hodin denně. Ale 100touhy odehrát denně musí zvládnout kdokoliv, kdo má možnost se připojit na net. 100 minut máte necelé dvě hodiny vkuse. Nebo útržkovitě během dne. A to je myslím reálné zvládnout. Pokud víte že tu nebudete vůbec, není nic lehčího než se s někým domluvit, aby Vám vypomohl. Myslím že za dobu co tu jste, můžete přinejmenším věřit důstojníkům a mě. A pokud by byl čas, tak není problém komukoliv od-klikat něco. Samozřejmě nemůže to být každý den. To jste potom neaktivní hráč a byl by jste nahrazen někým kdo má zájem a čas na to.

 

Add 6, Účast ve válkách máme velice slušnou. Ale i přes to se sem tam někdo nepřihlásí v čas. Máme pevně stanovený čas. Mezi 7:00 – 8:00 ráno a mezi 19:00 – 20:00 večer. Tudíš víte přesně kdy máte čas se přihlásit a to zabere cca 5sekund? Takže tím jenom sami sebe okrádáte o další zkušenosti. Když víte že v nějakou dobu se nestíháte přihlásit a potřebujete se přihlásit. Není problém se s někým domluvit.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář